15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Ważny dzień dla Banku Spółdzielczego Duszniki

Otwarto nowoczesny oddział w Ostrorogu

Poniedziałek 4 kwietnia był pierwszym dniem pracy oddziału Banku Spółdzielczego Duszniki, w nowej siedzibie w Ostrorogu przy ul. Jaworowej 5/10. Na moment otwarcia zaproszono gości.

Od 1999 r. oddział BS Duszniki funkcjonował przy pierwszym supermarkecie w Ostrorogu (obecnie w sieci Dino), w niewielkim budynku. Teraz nie sposób przeoczyć nowego i zgrabnego gmachu z dużym napisem BANK, wybudowanego przy ul. Jaworowej koło marketu sieci Biedronka. Placówka zajmuje jego parter.

Porywisty wiatr już około godziny 9.00 rano sprawił, że symboliczną wstęgę przecinano w przeszklonych drzwiach z holu do sali obsługi, kilkanaście minut przed otwarciem dla klientów. Obok Burmistrza Romana Napierały i jego zastępcy Janusza Stanke, obecni byli Prezes Zarządu Banku Anna Krawczyk, Wiceprezes Mariusz Skórnicki i Kierownik oddziału Hanna Dominiczak.

W otwartym całą dobę holu znajduje się bankomat z funkcją wpłatomatu. W nowych pomieszczeniach mamy kilkadziesiąt metrów kwadratowych powierzchni więcej, w tym wyraźnie większą niż w poprzednim miejscu przestrzeń dla klientów w sali obsługi, z dużymi oknami wpuszczającymi sporo naturalnego światła. Jest też dodatkowe biuro, w którym można porozmawiać z pracownikami banku w spokoju i poufności. Klienci będą obsługiwani w przyjaznym i nowoczesnym otoczeniu. Naprzeciw wejścia znajduje się wygodny utwardzony parking. W przyszłości kostka betonowa pojawi się także od strony ulicy. Godziny otwarcia zostały ustalone po sugestiach klientów. W poniedziałki bank działa w godz. 9:15-17:00, a od wtorku do piątku w godz. 7:30-15:00.

Z okazji otwarcia nowej siedziby bank przygotował w prezencie wodoodporne opaski na rękę Xiaomi Mi Band 6 z NFC (zastępujące i uzupełniające wiele funkcji telefonu komórkowego) dla pierwszych dziesięciu klientów, którzy założą konto, pobiorą aplikację mobilną i wykonają pięć płatności Blikiem lub kartą płatniczą dostępną także w portfelach cyfrowych: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay i Xiaomi Pay. Do 31 maja 2022 r. obowiązuje również specjalna promocja – kredyt gotówkowy bez prowizji. Tylko korzystać!

RB

Moment tuż przed przecięciem wstęgi. Od lewej Prezes Zarządu Anna Krawczyk, Kierownik oddziału Hanna Dominiczak i Burmistrz Roman Napierała

 

Foto u góry: Bank Spółdzielczy Duszniki związał się z Ostrorogiem na lata. Jest właścicielem, a nie dzierżawcą budynku. O żadnej tymczasowości nie ma mowy

Poprzedni
Następny