15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Zdewastował nie to auto

Zdumiewające zdarzenie we Wronkach

Wronieccy dzielnicowi zatrzymali podejrzanego o zniszczenie samochodu. Mężczyzna powiedział policjantom, że… pomylił auta – chciał uszkodzić pojazd należący do innej osoby. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu nawet kara więzienia.

W poniedziałek 8 sierpnia policjanci z Komisariatu Policji we Wronkach otrzymali wniosek o ściganie sprawcy zniszczenia samochodu.

– Do zdarzenia doszło 6 sierpnia na ul. Piaskowej we Wronkach. Mężczyzna spowodował zniszczenia na kwotę blisko dwa tysięcy złotych. Zgłaszającej udało się zrobić sprawcy zdjęcie, dzięki któremu dzielnicowi wytypowali podejrzanego – wyjaśnia asp. Sandra Chuda z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach.

Policjanci pracujący nad sprawą ustalili, iż podejrzany to 34-letni mieszkaniec Wronek. W rozmowie z mundurowymi przyznał, iż chciał zniszczyć auto zupełnie innej osoby, ale doszło do pomyłki. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do wronieckiego komisariatu.

34-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozić mu może do 5 lat więzienia.

(mal), KPP

Poprzedni
Następny