15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Zaśpiewa Sławomir

„Dusznickie lato” z atrakcjami

            Bardzo atrakcyjnie zapowiada się sztandarowa impreza plenerowa tego lata w Dusznikach. Gwiazdą „Dusznickiego lata” będzie popularny Sławomir. Imprezę zaplanowano na 19 sierpnia.

Organizatorem „Dusznickiego lata” jest Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Dusznikach. Festyn rozpocznie się o godz. 15.00 na placu przy bibliotece. Przygotowane będą atrakcje dla dzieci: dmuchańce, warkoczyki, brokatowe tatuaże, malowanie twarzy. Podczas gdy dzieci będą zajęte, dorośli będą mogli podziwiać wyroby rękodzieła, a w ostateczności zasiąść przy stoiskach gastronomicznych.

Na godz. 18.00 zaplanowana jest tzw. muzyczna niespodzianka. Ale to jeszcze nie Sławomir, bo cóż by to była za niespodzianka? Gwiazda wieczoru, czyli Sławomir Paweł Zapała, anonsowana jest na godz. 19.00. Kilka chwil wcześniej do mieszkańców przemówi wójt Roman Boguś. A po koncercie Sławomira mieszkańcy Dusznik i okolic dalej będą się bawić, gdyż zaplanowano zabawę taneczną.

Sławomir Zapała jest nie tylko piosenkarzem, konferansjerem i prezenterem telewizyjnym. Rozpoczynał od aktorstwa. W 2006 roku ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Wystąpił w wielu filmach i serialach, m.in. „Karol. Człowiek, który został papieżem”, „33 sceny z życia”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Hotel 52”, „Czas honoru”, „Prawo Agaty”, „Blondynka”, „Ojciec Mateusz”, „Świat według Kiepskich” czy „Na dobre i na złe”. W 2014 roku wykreował postać sceniczną o pseudonimie Sławomir. Jesienią 2015 roku zaczął prowadzić program Śląska karuzela na TVS. Wypuścił także teledyski do piosenek: „Ni mom hektara” i „Aneta”, które nagrał z zespołem Vox. Występował w programach rozrywkowych: „Taniec z gwiazdami” (2016) i „Twoja twarz brzmi znajomo” (2017). Największą popularność przyniósł mu singiel wydany w roku 2017, „Miłość w Zakopanem”, z którym dotarł do czwartego miejsca na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach.  Trzy lata później wydał drugi album studyjny pt. „The Best of”, który promował utworami „Weekendowy korsarz”, „Weselny pyton” i „Totalny Love”.

(sc)

Zdjęcie: Wkrótce Sławomir zaśpiewa w Dusznikach

Poprzedni
Następny