15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Zaskakująca deklaracja burmistrza Szamotuł

Włodzimierz Kaczmarek nie będzie ubiegał się o reelekcję

            W poniedziałek 24 października, w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Szamotułach, burmistrz Włodzimierz Kaczmarek ogłosił, że nie będzie ubiegał się o reelekcję w najbliższych wyborach samorządowych. Działaczom PiS-u życzył dobrych wyników w wyborach.

Burmistrz Szamotuł był zaproszony na otwarcie biura okręgowego partii, które odbyło się z udziałem pełnomocnika okręgu nr 89 Michała Zielińskiego, starosty Beaty Hanyżak i działaczy „Prawa i Sprawiedliwości” z sześciu powiatów zachodniej Wielkopolski: grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego i wolsztyńskiego.

Poproszony o zabranie głosu Włodzimierz Kaczmarek powiedział między innymi, że obecna kadencja władz samorządowych jest jego ostatnią na stanowisku burmistrza Szamotuł. –  Życzę państwu sukcesów w wyborach samorządowych. Jest to moja ostatnia kadencja. Nie zamierzam ubiegać się o reelekcję, chociaż jeszcze jedną kadencję mógłbym. Powiem szczerze, że jest to pewien komfort startować w formule bez urzędującego burmistrza. Trzymam kciuki i życzę wszystkiego najlepszego – powiedział Włodzimierz Kaczmarek. Działaczom Prawa i Sprawiedliwości życzył też, aby w przyszłym parlamencie zasiadał kandydat z okręgu szamotulskiego.

(sc)

FOTO: Włodzimierz Kaczmarek nie będzie się już ubiegał o urząd burmistrza Szamotuł

Poprzedni
Następny