15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Tragedia w Chełmnie

Nie żyje motocyklista

W niedzielę, 4 lipca, ok. godz. 22.00, w Chełmnie policjanci pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku zderzenia motocykla z samochodem ciężarowym na miejscu zginął kierujący jednośladem.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, iż na łuku drogi K92 nieznany kierujący motocyklem marki Honda CBR najechał na tył naczepy samochodu ciężarowego, którym kierował 61-letni obywatel Ukrainy. W wyniku poniesionych obrażeń, motocyklista zmarł.

Policjanci drogówki wspólnie z technikiem kryminalistyki na miejscu wykonali oględziny, szkic miejsca zdarzenia oraz pozostałą niezbędną dla dalszego śledztwa dokumentację. Policjanci z Pniew przesłuchali świadków wypadku. Pracę na miejscu nadzorował prokurator. W sprawie prowadzone będzie prokuratorskie śledztwo, którego celem będzie szczegółowe ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku.

– To kolejna osoba w tym roku, która straciła życie na drodze na terenie naszego powiatu. Apelujemy o zdrowy rozsądek, rozwagę i ostrożność podczas prowadzenia wszelkich pojazdów. Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii – przypomina Sandra Chuda z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach.

(mal), KPP

Poprzedni
Następny