11 maja 2026

Dwaj nastolatkowie sprawcami kradzieży z włamaniem
W charakterze nieletnich sprawców czynów karalnych szamotulscy policjanci przesłuchali dwóch nastolatków. Nieletni są podejrzewani o kradzież z włamaniem, a ich łupem paść miały elementy od zabytkowych samochodów. Sprawa trafi do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Szamotułach, który zadecyduje o tym, jakie zastosować wobec nich środki.
KOŃCZYSZ SZKOŁĘ LUB STUDIA I SZUKASZ PIERWSZEJ PRACY?
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach otrzymali zgłoszenie dotyczące włamania do garaży, w których znajdowały się zabytkowe samochody. Zdarzenie zgłoszono 24 kwietnia, a do zdarzenia doszło na terenie gminy Kaźmierz…
Szczegóły w dzisiejszej gazecie papierowej






















