11 maja 2026

Zginął 17-latek
Do tragedii na torach doszło w piątek 1 maja we Wronkach. O godz. 21.14 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach otrzymał zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny przez pociąg osobowy.
– Po dojeździe na miejsce tragedii strażacy zastali pociąg relacji Krzyż – Poznań Główny, który potrącił mężczyznę. Niestety, życia młodego człowieka nie udało się uratować, ratownik medyczny stwierdził zgon 17-letniego mężczyzny.
Na czas prowadzonych działań ratowniczych ruch pociągów został wstrzymany.
Przyczyny zdarzenia ustala policja pod nadzorem prokuratora.
Cały artykuł zamieszczony w dzisiejszym numerze TGSz






















