15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Tragedia na torach we Wronkach

Zginął 17-latek 

Do tragedii na torach doszło w piątek 1 maja we Wronkach. O godz. 21.14 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach otrzymał zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny przez pociąg osobowy.

– Po dojeździe na miejsce tragedii strażacy zastali pociąg relacji Krzyż – Poznań Główny, który potrącił mężczyznę. Niestety, życia młodego człowieka nie udało się uratować, ratownik medyczny stwierdził zgon 17-letniego mężczyzny.

Na czas prowadzonych działań ratowniczych ruch pociągów został wstrzymany.
Przyczyny zdarzenia ustala policja pod nadzorem prokuratora.

Cały artykuł zamieszczony w dzisiejszym numerze TGSz

(fot. OSP WRONKI)
Poprzedni
Następny