15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Ruszyła stacja paliw przy Brico

Szamotuły wzbogaciły się o kolejną stację paliw. Nowopowstała stacja zlokalizowana jest przy supermarkecie Bricomarché. Otwarcie placówki wpisuje się w realizację strategii rozwoju segmentu paliw w Grupie Muszkieterów.

Strategia zakłada rozwój stacji paliw funkcjonujących przy punktach sprzedaży Intermarché i Bricomarché. Właściciele sklepów, którzy decydują się na taką inwestycję, zwiększają konkurencyjność na lokalnych rynkach, wzmacniając swoje przedsiębiorstwa pod względem płynności finansowej i rentowności. Zapewniają przy tym swoim klientom szerszą ofertę usług w atrakcyjnych cenach.

Otwarcie stacji paliw poparte jest obserwacją rynku i potrzeb, jakie zauważamy wśród mieszkańców naszej miejscowości. Całodobowy dostęp do paliw w tak korzystnych, oferowanych przez nas cenach, znacznie zwiększy komfort lokalnej społecznościmówi Krzysztof Ratajczak, właściciel supermarketu Bricomarché oraz stacji paliw w Szamotułach. – Mam doświadczenie we współpracy z Grupą Muszkieterów i bardzo cieszy mnie możliwość rozwoju w kolejnym kierunku.

Stacje paliw przy sklepach Bricomarché są z reguły stacjami w wersji light. Oznacza to, że ich działalność koncentruje się wyłącznie na sprzedaży paliw w formule samoobsługowej. Placówka w Szamotułach to trzecia placówka w Polsce działająca w takim koncepcie. Oferuje całodobowo wszystkie rodzaje paliwa z wyjątkiem LPG, który dostępny będzie wyłącznie w godzinach otwarcia supermarketu.

(mal)

FOTO: Tydzień przed świętami stacja przyjęła pierwszych klientów. Ceny paliw – atrakcyjne. Benzyna – 6,35 zł za litr, diesel – 7,29 zł i LPG – 2,77 zł

 

Poprzedni
Następny