15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Kampania bez hejtu i złośliwości?

Jarosław Przewoźny ma rywala

            Edward Musiał będzie po raz drugi ubiegał się o stanowisko burmistrza Pniew. Zapowiedział to publicznie, pod koniec ostatniej w roku 2023 sesji Rady Miejskiej Pniewy.

Kiedy sesja dobiegała końca, w przedostatnim punkcie obrad głos zabrał Edward Musiał, który w 2018 roku startował w wyborach samorządowych, starając się o funkcję burmistrza gminy Pniewy. Zapowiedział swój ponowny start, a jako jeden z argumentów podał brak budowy ulic na osiedlach mieszkaniowych w Pniewach, a także brak inwestycji na terenach wiejskich. Dodał przy tym, że w wyborach samorządowych nie będzie posługiwał się hejtem i złośliwościami.

Edward Musiał dwukrotnie startował w wyborach samorządowych. W 2014 nie udało mu się uzyskać mandatu radnego, a w 2018 roku przegrał wybory na burmistrza z Jarosławem Przewoźnym. Uzyskał wówczas 1193 głosy, co stanowiło 21,19 procent. Edward Musiał znany jest mieszkańcom gminy Pniewy z wieloletniej pracy w Komisariacie Policji w Pniewach. Z pniewskiego komisariatu przeniósł się do Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach.

(sc)

Zdjęcie: Edward Musiał po raz drugi będzie ubiegał się o stanowisko burmistrza gminy Pniewy

Poprzedni
Następny