15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Czy uda się załatwić paczkomat? Chojno prosi o pomoc w głosowaniu

Chojno prosi o pomoc w głosowaniu

Czy uda się załatwić paczkomat?

Od paru tygodni chojanie wszystkimi kanałami komunikacyjnymi proszą o wsparcie w internetowym głosowaniu, które być może pozwoli zainstalować paczkomat InPost w Chojnie-Wsi.

Z chojeńskiego paczkomatu najbardziej ucieszyliby się… kurierzy rozwożący paczki, gubiący się w zawikłanej numeracji chojeńskich domów rozsypanych na przestrzeni wielu kilometrów kwadratowych puszczy, tłukący furgonetki na leśnych drogach, a czasem zakopujący je w kopnym piasku lub błocie. Urządzenie byłoby także znakomitym udogodnieniem dla letników, przebywających w Chojnie na dłuższych urlopach. Wstępnie wiadomo, że miałoby znaleźć się przy parkingu niedaleko kościoła, chociaż lokalizacja nie jest ostateczna.

Najwygodniej jest zagłosować poprzez stronę www.mojewronki.pl (artykuł „Paczkomat w Chojnie? Wszystko zależy od Was”), klikając w link ZAGŁOSUJ TUTAJ! Nie trzeba podawać żadnych danych osobowych. W dobie koronawirusa rynek przesyłek rozkwita, więc teraz jest największa szansa, że głosowanie przyniesie pozytywny efekt.

Chojanie nie byliby sobą, gdyby nie zrobili czegoś w poprzek. Coś nie zagrało i propozycja lokalizacji paczkomatu w Chojnie, w tym samym miejscu, została zgłoszona do InPostu… dwunastokrotnie. Warto więc kliknąć tę, którą zebrała dotąd najwięcej głosów (czyli 653, stan na 31 grudnia godz. 12:00).

W okolicy działa po sześć paczkomatów we Wronkach i w Szamotułach, po dwa w Kaźmierzu, Obrzycku i Pniewach, a po jednym w Dusznikach, Ostrorogu i Pamiątkowie.

RB

 

FOTO:

Jeden z sześciu paczkomatów we Wronkach znajduje się na placu Targowym, przy ścianie „Chaty Polskiej”

Poprzedni
Następny