15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Bezgotówkowe Kino Objazdowe 13 marca odwiedzi Pniewy

Bezgotówkowe Kino Objazdowe, którego partnerem strategicznym jest Fundacja Polska Bezgotówkowa, kontynuuje swoją filmową podróż po Polsce. Akcję realizowaną pod hasłem „Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!” zainicjowano w odpowiedzi na potrzebę edukacji w zakresie finansów cyfrowych oraz upowszechniania kultury wśród mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina. Jest to akcja skierowana również do lokalnych przedsiębiorców. Z myślą o nich przygotowano mobilne biuro Fundacji, w którym można uzyskać szczegółowe informacje na temat możliwości akceptacji płatności oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla małych firm realizuje obecnie Fundacja.

W ramach filmowej trasy po Polsce, przed ośrodkami kultury w każdej odwiedzanej miejscowości pojawi się nowoczesny kamper, a w nim mobilne biuro Fundacji i jej partnerów. Przedsiębiorcy będą mogli na miejscu skorzystać ze wsparcia Programu Polska Bezgotówkowa, podpisując umowę na bezpłatną instalację terminala płatniczego i pokrycie kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy, do osiągnięcia obrotu na poziomie 100 tys. zł. Dodatkowo, osoby, które odwiedzą kamper i zostawią wizytówkę otrzymają voucher na bezpłatny popcorn.

Więcej informacji na www.filmowobezgotowkowo.pl/dla_firm.

 

Zapraszamy do kina – trasa i repertuar

Główna propozycja w repertuarze Bezgotówkowego Kina Objazdowego to najbardziej wyczekiwany film tego roku „Diuna: Część druga” – kontynuacja nagrodzonej 6 Oscarami® adaptacji kultowej sagi Franka Herberta w reżyserii Denisa Villeneuve.  Kolejna pozycja w repertuarze to prequel kultowej polskiej komedii „Sami swoi. Początek”, czyli sentymentalny powrót najbardziej znanych filmowych sąsiadów, których pokochały miliony Polaków. Kto zaczął najsłynniejszy spór „przez płot” w polskim kinie – Pawlak czy Kargul? Dla miłośnikow polskich komedii „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” – dalsza część zabawnej historii o rodzinach Wolańskich i Zawadów. Najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć premierowo najnowszą część popualarnej animacji „Kung Fu Panda 4”. W czwartym przezabawnym rozdziale z serii ze studia DreamWorks Animation powraca ulubiony mistrz kung fu – Panda PO, który wspólnie z lisicą Zhen będzie musiał stawić czoło Kameleonie i ochronić Dolinę Spokoju.

Więcej informacji na https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/697

 

Niespodzianki i rabaty na bilety

Dla wszystkich fanów kina i widzów, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl  lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. W ten sposób organizatorzy zachęcają do wcielania w życie hasła: Żyj filmowo, płać bezgotówkowo! Proponują również rabaty dla grup zorganizowanych oraz niższe ceny dla studentów i seniorów.

 

Ceny biletów: normalne 20 zł, ulgowe 18 zł, grupowe 16 zł

Polub nas na Facebooku @FilmowoBezgotowkowo

Więcej informacji o Fundacji na: www.PolskaBezgotowkowa.pl

Partner strategiczny:

Fundacja Polska Bezgotówkowa

Partnerzy:

PKO Bank Polski, Bank Spółdzielczy w Białymstoku, Bank Spółdzielczy w Brodnicy, Bank Spółdzielczy Duszniki, Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie, Banku Spółdzielczego w Kłodzku, Bank Spółdzielczy w Gniewie, Bank Spółdzielczy w Szczytnie, GBS Bank oraz eService, Planet Pay.

Partnerzy wspierający:

KoKo Kamper, Fundacja Cyberium, Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.

Poprzedni
Następny