15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Amazonki nad morzem

Wróciły zrelaksowane i wypoczęte

Jak co roku szamotulskie amazonki, dzięki wsparciu finansowemu gminy Szamotuły, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz darczyńcom, korzystały z turnusu rehabilitacyjnego w Darłówku nad Bałtykiem. W wyjeździe uczestniczyło 26 amazonek, którym towarzyszyły 4 opiekunki.

Podczas pobytu w Darłówku panie korzystały z szerokiej oferty zabiegów usprawniających i poprawiających ogólną kondycję. Wśród nich znalazły się masaże górnych i dolnych  kończyn, gimnastyka i aerobik w wodzie, gimnastyka korekcyjna na świeżym powietrzu, zabiegi przy użyciu bioprądów. Dla każdej z osób przygotowano indywidualne zestawy ćwiczeń rehabilitacyjnych, w zależności od odczuwanych dolegliwości.

Pobyt w nadmorskiej okolicy i miejscowy klimat sprawiły, że uczestniczki czerwcowego turnusu wróciły do domów w pełni zrelaksowane i wypoczęte.

Dwa tygodnie wcześniej, członkinie szamotulskiego stowarzyszenia skupiającego kobiety po mastektomii piersi, spędziły 7 dni w Łężeczkach biorąc udział w warsztatach biżuterii i malarstwa.

 

FOTO: W Darłówku amazonki korzystały z szerokiej oferty zabiegów usprawniających i poprawiających ogólną kondycję

Poprzedni
Następny