15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Zdrowie i długie życie na mikołajki

Przecław inspiruje

Przecław, położony w sąsiedztwie największego w gminie Szamotuły sołectwa Pamiątkowo, szykuje się na niezwykłe wydarzenie.

6 grudnia odbędzie się w wiosce impreza podczas której miejscowość zainspiruje mieszkańców gminy do zdrowego stylu życia i stawiania na miejscowe biznesy. Będą też, jak przystało na mikołajki, atrakcje i niespodzianki dla najmłodszych. W trakcie przedsięwzięcia do wioski zawita mammobus i cytobus. Prowadzone będą w nich bezpłatne badania dla kobiet z roczników 1953 – 1972.

Pomysł gospodarza Przecławia i rady sołeckiej pozwoli zaistnieć lokalnym przedsiębiorcom, także tym prowadzącym swoją działalność w domach. Na rozstawionych stoiskach zaprezentują się między innymi przedstawiciele z branży usługowej. Znajdą się wśród nich: kosmetyczki, firmy dbające o urodę, zdrowie, zajmujące się aranżacją terenów zielonych. Porad udzielała będzie dietetyczka.

Kolejne szczegóły w poniedziałkowej gazecie

(red.)

FOTO: Przewodnicząca rady sołeckiej Przecławia Kazimiera Tomaszewska angażuje się w cele dobroczynne. Na zdjęciu z grupą zabiegającą o zmianę zasad refundacji leku o wartości 9 mln zł dla dzieci chorujących na groźną przypadłość SMA, wspierającą Zosię Szcześniewską, mierzącą się z tą przypadłością

Poprzedni
Następny