15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Urodzinowe ciasto dla Antosi

Niebawem skończy 11 lat a już po raz drugi mierzy się z nowotworem

Antosia Racek z Szamotuł po raz drugi już mierzy się z chorobą  nowotworową. Tosia zachorowała mając 5 lat. Zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę limfoblastyczną. Przyjmowała sterydy, miała przetaczaną krew i podawano jej chemię. Po kilkunastu miesiącach leczenie zakończono i Tosia wydawała się być zdrowa.

14 grudnia 2020 roku rodzina dowiedziała się o wznowieniu choroby. Dwa dni później dziewczynka znalazła się na oddziale onkologicznym Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu. Przed Tosią ponownie trudna i nieprzewidywalna walka. Oprócz leczenia szpitalnego dziewczynka potrzebuje zakupu dodatkowych leków. Pozwolą one łagodniej przejść skutki uboczne działania chemioterapii.

W otoczeniu Antosi nie brakuje życzliwych, uczynnych osób. Wpadły one na pomysł, by z okazji zbliżających się  urodzin sprawić dziewczynce piękny prezent. 4 marca w dniu kiedy Antosia skończy 11 lat, będzie można w kawiarni rodzinnej „O Matko!”, działającej przy ul. Kopernika w Szamotułach, kupić pyszne, domowe ciasta i desery. Dochód ze sprzedaży słodkości przeznaczony zostanie na leczenie Antosi.

– Koniecznie potrzebujemy Waszej pomocy. Bez Was drodzy klienci, to się nie uda! – apelują właściciele kawiarni rodzinnej „O Matko!”.

Już teraz dedykowane są dziewczynce życzenia zdrowia, głowy pełnej marzeń i mnóstwa sił do ich realizacji.

Urodzinową akcję na rzecz Antosi można wesprzeć:

  1. Kupując ciasto bezpośrednio w kawiarni „O Matko!” w czwartek 4 marca, w godzinach jej otwarcia od 8.00 do 16.00.
  2. Zamawiając ciasto z bezpłatnym dowozem na terenie Szamotuł.
  3. Opłacając ciasto w czwartek 4 marca, by zostało upieczone w dogodnym dla klientów terminie. Szczegóły do indywidualnego ustalenia.
  4. Wpłacając pieniądze bezpośrednio na zbiórkę. Zainteresowani znajdą szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/njkev5
  5. Przekazując swój 1 procent podatku na subkonto Antosi –

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu,  KRS: 0000023852,  cel szczegółowy: Antonina Racek.

ika

Poprzedni
Następny