15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Tragiczne zdarzenie w Chełminku

Mężczyznę przygniotło drzewo

 

Nie żyje 25-letni mieszkaniec Chełminka w gminie Duszniki, który został przygnieciony drzewem. Do zdarzenia doszło w minioną środę ok. godz. 19.30.

25-letni mężczyzna pracował na obszarze leśnym przy ścince drzew wraz ze swoim teściem i szwagrem. W pewnym momencie ścinane drzewo przygniotło mężczyznę. Do wypadku wezwano strażaków z Pniew, Szamotuł, Dusznik i Podrzewia, Zespół Ratownictwa Medycznego i policję. Na miejscu pracowała także ekipa Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, mimo podjętej reanimacji, mężczyzna zmarł.

W środę około godziny 19.30 na terenie gminy Duszniki doszło do wypadku przy wycince drzewa. Pomimo udzielonej pomocy medycznej, w wyniku poniesionych obrażeń zmarł 25-letni mieszkaniec gminy Duszniki, który został uderzony przez spadające drzewo. Na miejscu policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora. Przyczyny i szczegółowe okoliczności będą wyjaśniane w ramach prokuratorskiego śledztwa – poinformowała nas oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach asp. Sandra Chuda. Ofiarą jest 25-letni mieszkaniec Chełminka, pochodzący z jednej z wiosek na terenie gminy Pniewy. W najbliższych tygodniach miał zostać ojcem.

Policja zbadała stan trzeźwości dwóch mężczyzn pracujących z ofiarą. Badania nie wykazały obecności alkoholu.

(sc)

Poprzedni
Następny