15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Spotkanie Noworoczne dla seniorów

Spotkanie Noworoczne dla seniorów

W sobotę 20 stycznia sołtys Bytynia wraz z radą sołecką zaprosili seniorów do świetlicy wiejskiej na Spotkanie Noworoczne.

Gości powitał serdecznie sołtys Leszek Szymkowiak, zaś wójt Zenon Gałka oraz ksiądz Wojciech Mądry złożyli seniorom życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Po życzeniach wszyscy zasiedli do stołu, gdzie przy kolacji wspominano miniony czas, toczono rozmowy o planach oraz nadziejach. Atmosfera spotkania była niesamowicie serdeczna i pełna radości. Dzięki niezastąpionemu w takich sytuacjach Waldemarowi Hermannowi, była i wspólna zabawa. Na koniec seniorzy otrzymali drobne upominki jako dowód wdzięczności i pamięci.

– Dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie, panu Waldkowi Hermannowi za oprawę muzyczną oraz wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu tego wyjątkowego wydarzenia. Każde Spotkanie Noworoczne to nie tylko radość i uśmiech na twarzach uczestników, ale także potwierdzenie, jak ważne jest tworzenie miejsc, gdzie seniorzy mogą wspólnie spędzać czas, dzielić się doświadczeniami i cieszyć się wspólnym towarzystwem – podsumowuje imprezę sołtys Leszek Szymkowiak.

(mal)

Poprzedni
Następny