15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Parę dziur zniknęło. I to nas cieszy

Jak się okazuje, komuś w powiecie szamotulskim jednak zależy na stanie technicznym dróg powiatowych. Tym kimś jest Sylwia Kosicka, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych.

Po naszym tekście sprzed dwóch tygodni „Zarządzie powiatu – weź się do roboty!”, dotyczącym fatalnego stanu m.in. drogi Przystanki – Buszewko, członkowie zarządu powiatu wprawdzie nie chwycili za łopaty, ale zgłosiła się do naszej redakcji pani dyrektor Kosicka, prosząc – „w trosce o bezpieczeństwo użytkowników ruchu” – o wskazanie lokalizacji szczególnie efektownej dziury, której fotkę opublikowaliśmy na pierwszej stronie „Gazety”. Wskazaliśmy, no i dziura zniknęła, fachowa załatana. A przy okazji zniknęło parę innych na tej samej drodze.

I zupełnie niezobowiązująco, za głosami naszych czytelników, podpowiadamy drogowcom, gdzie jeszcze można znaleźć okazałe dziury, czekające na choćby  odrobinę masy bitumicznej.

„Droga Brodziszewo – Sokolniki Małe, również ma wiele do zaoferowania dziur, i tylko łatanie, dopóki nic poważnego się nie stanie” – pisze pani Sylwia. „Droga z Kunowa do Mieścisk w gm. Duszniki taka sama. Niby załatają, ale po tygodniu dwa razy większa dziura. Póki się nic nie stanie strasznego, to nic z tym nie zrobią” – zauważa pani Martyna. „Nie lepsza jest droga Brodziszewo – Przyborowo” – wskazuje pan Piotr. „Tak samo droga Przyborówko – Przyborowo” – dodaje pani Natalia.

Zatem zarządzie powiatu – do roboty!

(mal)

 

Na zdjęciu u góry droga Przystanki – Buszewko przed wizytą drogowców dyrektor Kosickiej…

…poniżej ta sama droga po wizycie drogowców. Dziury już nie ma

Poprzedni
Następny