15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Noc Dziecka w Bramie Poznania

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Brama Poznania przygotowała wyjątkową niespodziankę dla młodszych odwiedzających – pierwszą w Poznaniu Noc Dziecka!

Zapraszamy na jedyną taką noc w roku, po godzinach, kiedy Brama Poznania będzie już zamknięta dla zwiedzających, ale otworzy się specjalnie dla nieustraszonych i aktywnych rodzin. Nie może Was zabraknąć!

Przygotowaliśmy wieczorne warsztaty, grę terenową, przekąski, sensoryczną wyprawę na naszą wystawę i nocowanie w śpiworach na ekspozycji i w innych przestrzeniach budynku.

W trakcie Nocy Dziecka przeniesiemy się do świata Słowian, ich opowieści, skarbów i życia blisko natury. Cały harmonogram wydarzenia są dostępne na stronie www.bramapoznania.pl. Koniecznie przeczytajcie sekcję „Najważniejsze informacje” – są tam informacje m.in. o tym, co zapewniamy, co należy zabrać ze sobą na nocowanie oraz menu z listą alergenów!

 

Termin: 24-25 czerwca 2023 r. (rozpoczęcie: sobota godz. 18:00, zakończenie: niedziela godz. 9:00)

Odbiorcy: rodziny z dziećmi w wieku 6-10 lat (w wydarzeniu uczestniczą dzieci i ich opiekunowie)

Bilety: 65 zł / osoba (min. 1 opiekun na maks. 3 dzieci); bilety dostępne na stronie internetowej www.bilety.pcd.poznan.pl 

 

Bilety w sprzedaży od 1 czerwca

Grafika: Aleksandra Urbańska-Ziemek

Poprzedni
Następny