15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Kradł paliwo i jeździł po pijaku

Czujność świadka i skuteczność dzielnicowych

Nietrzeźwy kierowca, podwójne tablice rejestracyjne i seria kradzieży paliwa. Tak zakończyła się jazda 64-letniego mieszkańca powiatu poznańskiego, którego zatrzymali dzielnicowi z Kaźmierza po zgłoszeniu czujnego świadka. Mężczyźnie grozi kara więzienia.

KOŃCZYSZ SZKOŁĘ LUB STUDIA I SZUKASZ PIERWSZEJ PRACY?

Prześlij swoje CV

30 kwietnia dzielnicowi z Kazimierza zatrzymali 64-letniego mieszkańca powiatu poznańskiego. Mężczyzna kierował samochodem marki BMW, wzbudzając niepokój innych uczestników ruchu. Świadek zauważył, że pojazd posiadał różne tablice rejestracyjne (polską z tyłu oraz niemiecką z przodu), a kierujący podczas jazdy zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu…

 

Więcej informacji w dzisiejszej Szamotulskiej

FOTO: Kierujący BMW 64-latek miał 1,10 promila alkoholu w organizmie, a auto posiadało różne tablice rejestracyjne – polską z tyłu, niemiecką z przodu
Poprzedni
Następny