15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Kolejny mityng skoku o tyczce w Dusznikach

Lisek wraca do domu!

            Polski Związek Lekkiej Atletyki, PKN ORLEN, Gmina Duszniki, Bank Spółdzielczy SGB Duszniki, Powiat Szamotulski, Volkswagen Staszak, TVP SPORT oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki – to grono organizatorów, sponsorów i partnerów mityngu skoku o tyczce, który po raz trzeci odbędzie się w Dusznikach. W tym roku impreza nie odbędzie się na stadionie.

Z ogromną radością chciałbym zaprosić wszystkich kibiców, a w szczególności fanów skoku o tyczce na trzecią edycję wyjątkowego wydarzenia, jakim jest międzynarodowy mityng skoku o tyczce w Dusznikach – Lisek w Domu! Dokładnie 13 maja w mojej rodzinnej miejscowości, podpoznańskich Dusznikach zmierzą się absolutne gwiazdy światowej tyczki.
A kto dokładnie pojawi się w Dusznikach i zmierzy się ze mną w walce o wysokości? Tego dowiecie się śledząc właśnie to wydarzenie, już wkrótce uchylimy rąbka tajemnicy i zaprezentujemy kolejnych zawodników mityngu
– informuje Piotr Lisek, za pomocą mediów społecznościowych.

Oprócz emocji sportowych, organizatorzy zagwarantują bezpłatne atrakcje dla dzieci (skakańce, dmuchańce, gry i zabawy) oraz stanowiska gastronomiczne. Po zawodach odbędzie się zabawa muzyczno-taneczna. – Liczę, że wspólnie doświadczymy wspaniałej zabawy i wielkich sportowych emocji, a z mojej strony mogę jedynie obiecać, że dam z siebie wszystko by tych emocji było jak najwięcej! Do zobaczenia już 13 maja – zapewnia Piotr Lisek.

Początek imprezy zaplanowano na godz. 13.00. Wówczas będą już dostępne atrakcje dla dzieci, stanowiska gastronomiczne, a fani lekkiej atletyki będą mogli obejrzeć rozgrzewkę tyczkarzy. Konkurs skoku o tyczce rozpocznie się o godz. 15.00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

(sc)

Zdjęcie: Dusznickie mityngi Piotra Liska to nie tylko rywalizacja sportowa, ale też duża dawka dobrego humoru

Poprzedni
Następny