15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Jury wybrało zwycięzców

Znamy zwycięzców konkursu plastycznego dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych z terenu powiatu szamotulskiego „Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna sprawa”. Konkurs zorganizowała Komenda Powiatowa Policji wraz ze Starostwem Powiatowym w Szamotułach, a ogłoszony został w ramach akcji „Odblaskowo-bezwypadkowo”.

Komisja konkursowa złożona z przedstawicieli komendy i starostwa nie miała łatwego zadania. Wybierając najlepsze prace kierowała się kilkoma zasadami. Przede wszystkim wybierający pracę zwracali uwagę na pomysłowość, samodzielność wykonania oraz na tematykę pracy, która musiała być zgodna z hasłem konkursu. Wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce – Aleksandra Sawala ze Szkoły Podstawowe w Pniewach, II miejsce – Franciszek Piątkowski reprezentujący Szkołę Podstawową w Przyborowie i III miejsce – Natalia Kasiorek ze Szkoły Podstawowej w Otorowie.
Wyróżnienia otrzymali:
Anastazja Czapracka (SP w Chełmnie), Aleksandra Konieczna (SP nr 3 w Szamotułach), Filip Lancman (SP nr 2 we Wronkach), Martyna Korpik (SP w Dusznikach), Bianka Kapłon (SP w Biezdrowie), Bartosz Wrotkowski (SP w Sędzinku), Aleksandra Miga (SP w Gaju Małym), Hanna Włodarczyk (SP w Nojewie) i Filip Kubiak (SP w Kaźmierzu).

Finał konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w dniu 25 stycznia o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej nr 3 w Szamotułach.

(mal)

FOTO: Wybór najlepszych prac nie był prostą sprawą

Poprzedni
Następny