20 października 2025

Dwie osoby z obrażeniami i rozbite auto, to bilans wypadku, do jakiego doszło w środę 8 października pod Obelzankami (gm. Wronki).
– Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowa marki Opel, który znajdował się w pobliskim lesie. Kierująca i pasażerka opuściły pojazd przed przybyciem służb ratunkowych i znajdowały się w pobliżu – informuje st. ogn. Łukasz Kawka z szamotulskiej straży pożarnej. – Dwie osoby poszkodowane po przebadaniu przez ratowników ZRM zostały przewiezione do szpitala – dodaje.
W działaniach ratowniczych brały udział trzy zastępy straży pożarnej z Szamotuł oraz Wronek i zespół ratownictwa medycznego. Przyczyny zdarzenia ustala policja.
(mal), PSP
Artykuł zamieszczony w poniedziałkowej Szamotulskiej






















