15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Wypadł z drogi, wjechał do lasu

Dwie osoby z obrażeniami i rozbite auto, to bilans wypadku, do jakiego doszło w środę 8 października pod Obelzankami (gm. Wronki).

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowa marki Opel, który znajdował się w pobliskim lesie. Kierująca i pasażerka opuściły pojazd przed przybyciem służb ratunkowych i znajdowały się w pobliżu – informuje st. ogn. Łukasz Kawka z szamotulskiej straży pożarnej. – Dwie osoby poszkodowane po przebadaniu przez ratowników ZRM zostały przewiezione do szpitala – dodaje.

W działaniach ratowniczych brały udział trzy zastępy straży pożarnej z Szamotuł oraz Wronek i zespół ratownictwa medycznego. Przyczyny zdarzenia ustala policja.

(mal), PSP

Artykuł zamieszczony w poniedziałkowej Szamotulskiej

Poprzedni
Następny