15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Wyjątkowe aukcje Amiki

Na zwycięzców licytacji czekają warsztaty kulinarne oraz zwiedzanie fabryki

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale orkiestra gra dalej na rzecz osób, które zmagają się z powikłaniami COVID-19. Wroniecka Amica zorganizowała wyjątkowe aukcje.

Grupa Amica po raz kolejny dorzuca swoją cegiełkę do corocznej akcji WOŚP, przekazując na aukcje pięć podwójnych zaproszeń na zwiedzenie fabryki Amica i magazynu wysokiego składowania oraz warsztaty kulinarne, pod okiem mistrza Kacpra Sobkiewicza, specjalizującego się w kuchni włoskiej.

 Pragniemy, aby nasze zaangażowanie w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy było możliwie najbardziej efektywne. Wspierając walkę o „Płuca po pandemii”, nie tylko otwieramy drzwi do zwiedzania naszej fabryki, ale także oferujemy unikalne spojrzenie na procesy produkcji, które są możliwe dzięki naszemu w pełni zautomatyzowanemu magazynowi wysokiego składowania. Naszym celem jest nie tylko dostarczenie wyjątkowych doświadczeń podczas warsztatów kulinarnych, ale także angażowanie się na rzecz wspólnego dobra – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, rzeczniczka prasowa Grupy Amica.

Uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję przyjrzeć się procesom produkcji sprzętów AGD od kuchni i podziwiać w pełni zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania Grupy Amica we Wronkach od środka.

Po ciekawej wycieczce, nadejdzie czas na pyszny posiłek. W poznańskim showroomie Amica, pod fachowym okiem restauratora Kacpra Sobkiewicza odbędą się warsztaty kuchni włoskiej. Uczestnicy przygotują oryginalne dania, by później zasiąść przy wspólnym stole i skosztować efektów swojej pracy.

Aby uczestnicy mogli zachować wspomnienie tego wyjątkowego dnia, otrzymają booklet z przepisami, fartuch kuchenny, dania na wynos i pamiątkowe zdjęcia.

Wycieczka zaplanowana jest na 15 marca.

(mal)

FOTO: W poznańskim showroomie Amica, pod fachowym okiem restauratora Kacpra Sobkiewicza odbędą się warsztaty kuchni włoskiej

Poprzedni
Następny