24 sierpnia 2025

Marszałek Jankowiak wizytował budowę obwodnicy Szamotuł
W czwartek 21 września marszałek województwa wielkopolskiego Wojciech Janowiak i poseł Krzysztof Paszyk wizytowali budowę obwodnicy Rogoźna, przebudowę drogi nr 178 Dąbrówka Leśna – Lipa i budowę odcinka obwodnicy Szamotuł. Towarzyszył im dyrektor Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Paweł Katarzyński.
Ponieważ goście dotarli w okolice Przyborówka prawie półtorej godziny później niż planowano, był czas, aby dokładniej obejrzeć stan robót.
Szczegóły i zdjęcia aktualnego stanu inwestycji w jutrzejszej gazecie papierowej






















