13 maja 2026

Wronieckie koło „Warta” rozpoczęło sezon
W piątek 1 maja wędkarze z wronieckiego koła „Warta” Polskiego Związku Wędkarskiego uczestniczyli w pierwszych w tym sezonie zawodach pod patronatem burmistrza. Prezes koła Jacek Kwieciński co rusz odbierał gratulacje za wybór na nową funkcję w Zarządzie Głównym PZW.
Zbiórkę zwołano w Olszynkach nad Wartą o szóstej rano…
Najlepszy prezent na Dzień Matki? Ceramika Bolesławiecka ze Strefy Bolesławiec
Szczegóły w ostatnim numerze Szamotulskiej






















