15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Szamotulska majówka na sto dwa

Plenerowy wypoczynek, moc wrażeń i błogie leniuchowanie

Po powitaniu wiosennego sezonu z Szamotulskim Ośrodkiem Kultury przyszedł czas na plenerowy wypoczynek w Parku Zamkowym. Okazją ku temu stała się majówka.

Wśród rozłożystych drzew, na zielonej, świeżej murawie zabawiali uczestników imprezy klauni na szczudłach i Teatr Kulka.

Zanim rozpoczęły się sceniczne występy w wykonaniu Pawła Bączkowskiego, solisty Programu The Voice  of Poland i wieczorna zabawa, spragnionych weekendowych rozrywek poderwały do tańca pierwsze dźwięki rozbrzmiewającej muzyki. Na opustoszałym jeszcze parkiecie śmiało i z entuzjazmem podrygiwali z gracją Zofia i Marek Jakubiakowie, którzy zawitali do Szamotuł aż z Leszna. W tanecznych akrobacjach towarzyszył im, równie odważnie prezentujący swe umiejętności, Piotr Markowski z Poznania.

Majówka sprzyjała biesiadowaniu pod chmurką i korzystaniu z oferty mobilnych barów food trackowych. Ciepły i pogodny dzień pozwalał na beztroskie leniuchowanie na trawie, przyjemne wygrzewanie się w promieniach słońca i przyglądanie się atrakcjom niedzielnej imprezy.

ika

Poprzedni
Następny