15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Płonął dom w Piaskowie

Ruszyła zbiórka. Poszkodowana rodzina prosi o wsparcie

Zwarcie instalacji elektrycznej było przyczyną groźnego pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Piaskowo (gm. Szamotuły). Ogień błyskawicznie objął poddasze domu. Do zdarzenia doszło w sobotę 22 listopada około godz. 13.50.

„W wyniku sobotniego zdarzenia powstało wiele szkód w postaci całkowitego zniszczenia poddasza użytkowego, zalanych sufitów i podłóg na parterze domu, zniszczonych meblach, uszkodzonej elewacji, a przede wszystkim na uszkodzonej części dachu, więźby dachowej. Biorąc pod uwagę stopień uszkodzeń oraz porę roku, musimy podjąć jak najszybsze działania (…) Skala uszkodzeń jest w tej chwili dla nas nie do przeskoczenia i niestety, bez wsparcia osób o wielkim sercu, wszelakich instytucji, nie będziemy w stanie wrócić do naszego domu w tak krótkim czasie. W imieniu całej rodziny, zwracam się do Was o pomoc w usunięciu skutków tej wielkiej tragedii. Każdy grosz jest dla nas na wagę złota” – zaapelował o wsparcie Marcin Doliński.

 

Więcej w gazecie papierowej

Foto: W gaszeniu pożaru brało udział 31 ratowników z 7 jednostek straży pożarnej. Pożar strawił poddasze domu jednorodzinnego. Straty są duże
(fot. POMAGAMY.PL)
Poprzedni
Następny