15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Pierwsze wyniesione przejście w Ostrorogu

Zakończyła się modernizacja ponad 170-metrowego fragmentu ul. Jaworowej w Ostrorogu. Umowę podpisano w piątek 10 kwietnia między Urzędem Miasta i Gminy Ostroróg a firmą USBUD z Rozbitka. Prace ruszyły 3 dni później i przebiegły szybko. Ułożono nową nakładkę bitumiczną między ul. Poznańską i Lipową. Przy skrzyżowaniu z Lipową i wjazdem na teren osiedla bloków powstało wyniesione przejście dla pieszych z krótkimi fragmentami nowych chodników (na zdjęciu). Koszt modernizacji ulicy przekroczył 204 tys. zł.

Tekst zamieszczony w ostatnim wydaniu gazety papierowej

Poprzedni
Następny