15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Noc Bibliotek w Ostrorogu

W piątek 10 października Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury Miasta i Gminy Ostroróg zaprosiło na „Noc Bibliotek” specjalnie przygotowaną dla najmłodszych czytelników. Pierwszym punktem programu była gra biblioteczna, którą dzieci zaliczyły w brawurowym tempie, dużo szybciej niż spodziewały się autorki zabawy. Na zdjęciu gracze właśnie układają z liter na pojedynczych znalezionych kartkach tajne hasło gry („Sekrety magika”). Potem rozpoczęły się warsztaty tworzenia zakładek do książek. Ostatnią atrakcją wieczoru był seans filmu „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu”, oglądany na poduszkach w nowej sali kinowej w budynku przy ul. Żniwnej.

RB

 

FOTO: To był wyjątkowy wieczór pełen zabawy, kreatywności i dobrej energii

Poprzedni
Następny