15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Na termometrze 34 stopnie, na basenie tłumy

Kiedy w miniony czwartek temperatura w Szamotułach sięgała 34 stopni, zaroiło się od szukających ochłody na basenie letnim na Pioszczychach.

Jak twierdzi Michał Zieliński, prezes zawiadującego obiektem Centrum Sportu Szamotuły, relaks na leżaku, słońce i orzeźwiająca kąpiel, to najlepszy sposób na letni odpoczynek. I rzeczywiście, basen na Pioszczychach to idealne miejsce na zabawę i wspólne spędzanie czasu z rodziną oraz przyjaciółmi.

Co istotne, w każdą wakacyjną niedzielę centrum sportu zaprasza na basen na animacje i dmuchańce dla najmłodszych. W poprzednią niedzielę dodatkową atrakcją był tor wodny. A jeżeli ktoś będzie się nudził? Na nudę też jest sposób, biblioteka miejska uruchomiła na basenie regał bookcrossingowy wypełniony książkami.

Basen czynny jest codziennie od 10.00 do 19.00, wejście jest bezpłatne.

Poprzedni
Następny