15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Lato amazonek

Jesień za oknem coraz bardziej daje o sobie znać, a po lecie, cóż, pozostały tylko wspomnienia. Dla szamotulskich amazonek całkiem miłe.

– Lato rozpoczęłyśmy w lipcu uczestnictwem w spotkaniu integracyjnym kaźmierskich amazonek – wspominają. Przy wesołej muzyce i wspaniałym poczęstunku panie ustaliły z wójtem Zenonem Gałką, że kolejne wspólne kaźmiersko-szamotulskie spotkanie zorganizowane zostanie również „Nad stawami” w Kaźmierzu, w sierpniu. I tak się stało.

20 sierpnia szamotulskie amazonki gościły koleżanki z Kaźmierza i Wronek. Oczywiście nie zabrakło wójta Gałki.

– Siedząc przy kawie, ciastkach, kiełbaskach i muzyce, wspominałyśmy amazonki, których nie ma już wśród nas. Wymieniałyśmy się doświadczeniami i różnymi przeżyciami. Obdarowałyśmy gości upominkami wykonanymi przez nas same – mówią panie. I dodają: – Jesteśmy ogromnie wdzięczne naszym koleżankom z Kaźmierza i wójtowi Zenonowi Gałce za możliwość zorganizowania naszego spotkania „Nad stawami”, a także za uczestnictwo i wspaniałą zabawę.

Lato szamotulskie amazonki zakończyły 30 września wspólną pielgrzymką amazonek na Jasną Górę. Po wakacjach pozostały wspomnienia. Warto dodać, że panie spotykają się w każdą środę na gimnastyce rehabilitacyjnej, masażach limfatycznych i nie tylko w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych przy ul. Franciszkańskiej.

(mal)

FOTO: „Nad stawami” w Kaźmierzu spotkały się amazonki z Szamotuł, Wronek i Kaźmierza

Poprzedni
Następny