
Plaża Indra Cup w Bytyniu
Szkoła Podstawowa w Bytyniu była gospodarzem piątej edycji turnieju Plaża Indra Cup. Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie KS Indra. Zawody odbyły się w niedzielę 7 września.
Siatkarski turniej przeprowadzono w dwóch kategoriach: tradycyjnej odmianie siatkówki plażowej oraz siatkówki plażowej na siedząco dla osób niepełnosprawnych. Zawody miały charakter integracyjny, łącząc środowisko osób niepełnosprawnych i zdrowych. Projekt był współfinansowany ze środków Gminy Kaźmierz. W kategorii siatkówki plażowej pierwsze miejsce zdobyli Filip i Błażej Szubstarcy, którzy w finale pokonali parę Patryk Cegłowski, Paweł Latawiec. Trzecie miejsce zajęły Noemi Gardecka i Nikola Olchowik. W kategorii siatkówki plażowej na siedząco wzięło udział pięć zespołów. Pierwsze miejsce przypadło drużynie Dream Team Kite. Drugie miejsce zajęły Wyluzowane Jednorożce. Najniższe miejsce na podium zajęła drużyna Zayeball.
Zwycięskie zespoły otrzymały medale i puchary, a dla wszystkich zawodniczek i zawodników przygotowano upominki i nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów turnieju. Stowarzyszenie KS Indra bardzo dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia. A są nimi: Gmina Kaźmierz, senator Jan Filip Libicki, G.EN. Operator, MK Cafe, KS INDRA, NZOZ „REHA-MEDIC” Centrum Rehabilitacji, EVER,
Drukarnia Kaźmierz, Tarnowskie Termy, Redyska, KOMPLET Polska Sp. z o.o. oraz
Młyn Bistro & Pizza MŁYN Pizza.
Tekst ukazał się w poniedziałkowej Szamotulskiej
























