15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

„Córki, chowajcie swoje matki!”

Gwiazdorski koncert we Wronieckim Ośrodku Kultury

W piątkowy wieczór 28 października zespół „Big Cyc” pierwszy raz w historii zagrał we Wronkach. Z tej okazji fani zjechali z całej zachodniej Wielkopolski.

Big Cyc” zalicza właśnie jesienną trasę koncertową. Obok Wronek miał w grafiku (od 21 października do 1 grudnia) Chojnice, Szydłowo, Kłodawę, Wrocław, Zabrze, Jarocin, Śmigiel, Ostrów Wielkopolski i Radzymin. Zapowiadając wroniecki koncert, muzycy podzielili się na swoim Facebooku fotosem przy promie na Warcie w Wartosławiu.

W dużej sali WOK wystąpili w składzie Jacek „Dżej Dżej” Jędrzejak (wokal, gitara basowa), Jarosław „Dżery” Lis (perkusja), „Piękny Roman” Lechowicz (gitara), Marek „Maras” Szajda (gitara), Piotr „Gadak” Sztajdel (klawisze) i Krzysztof Skiba, który po kolei przedstawił kolegów, dodając od siebie po kilka zdań cennych informacji.

Szczegóły w papierowej gazecie

Na zdjęciu u góry: Wokal w trakcie koncertu w dużej mierze wziął na siebie gitarzysta i jeden z ojców-założycieli Jacek Jędrzejak (pośrodku)

 

Skiba w przerwach między piosenkami sypał anegdotami, zagrzewał publiczność i raz po raz zaśpiewał coś razem z Dżej Dżejem

 

Na perkusji grał Jarosław „Dżery” Lis

Poprzedni
Następny