15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Awanse i nagrody dla strażaków

Szczególna uroczystość miała miejsce we wtorek 14 listopada w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach. Był uroczysty apel w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości, były awanse i nagrody.

Awanse na wyższe stopnie służbowe oraz nagrody wyróżniającym się strażakom przyznano właśnie z okazji Święta Niepodległości. Podczas uroczystości komendant powiatowy Ireneusz Pers podziękował funkcjonariuszce, funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym komendy PSP w Szamotułach za ofiarną i profesjonalną służbę oraz za duże zaangażowanie w wykonywaniu zadań i obowiązków służbowych.

Awanse na wyższe stopnie służbowe otrzymali: Marcin Kina (do stopnia młodszego brygadiera), Adrian Hasior, Jarosław Jopp i Dominik Przymusiński (wszyscy do stopnia starszego sekcyjnego). Z kolei Arkadiusz Rakowski, wicekomendant powiatowy, został wyróżniony dyplomem komendanta głównego PSP gen. bryg. Andrzeja Bartkowiaka. Za wzorowe wykonywanie zadań służbowych nagrody komendanta wojewódzkiego PSP otrzymali: Maciej Maćkowiak, Dawid Gacek i Dominik Przymusiński.

(mal), PSP

 

Poprzedni
Następny