15 49.0138 8.38624 1 1 7000 1 https://szamotulska.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Szamotulska gmina jak rozpadająca się wieża ciśnień

Szamotulska gmina jak rozpadająca się wieża ciśnień

„Obciążamy mieszkańców i nadal toniemy w długu”

Zdaniem radnych opozycyjnych, w szamotulskim samorządzie gminnym to, co oferują lokalnej społeczności koalicjanci rządzący na czele z burmistrzem Włodzimierzem Kaczmarkiem, nie przysparza im chluby i coraz bardziej pogrąża gminę. 

Oponenci obecnej władzy podkreślają, że samorząd miejski wiedzie prym w podwyższaniu podatków i systematycznym windowaniu skali deficytu.

Kondycję naszej gminy, jej finanse, sposób zarządzania nią, ktoś porównał w social mediach z naszą poczciwą, acz rozpadającą się wieżą ciśnień. Jeszcze chwila, jeszcze stoi, jeszcze trwamy… (…)  Nasuwa się pytanie, jak długo nasza gmina to wytrzyma? Kiedy włodarz Szamotuł opamięta się i przygotuje budżet godny mieszkańców Szamotuł? – zastanawiał się w trakcie ostatniej sesji rady miejskiej reprezentujący opozycję radny Paweł Łączkowski.

Szczegóły w najnowszej „Gazecie”

 

FOTO: – Ponieważ krytyką dotknięto też moje służby podległe, pracowników, jednostki pomocnicze, to nie mogę przejść do porządku dziennego nad tego typu nieuzasadnioną, krzywdzącą i przykrą krytyką – odpowiadał Łączkowskiemu burmistrz Kaczmarek

Poprzedni
Następny