Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nasi Dziennikarze

Redakcja
tel. /0-61/ 29-32-157, 
e-mail: redakcja@szamotulska.pl

Marek Libera - redaktor naczelny
GSM: 606382772
e-mail: m.libera@szamotulska.pl

Izabela Karczewska
GSM: 606251263
e-mail: i.karczewska@szamotulska.pl
preferowany kontakt w sprawach związanych z: miasto i gmina Szamotuły

Sławomir Chamczyk
GSM: 600606938
e-mail: s.chamczyk@szamotulska.pl
preferowany kontakt w sprawach związanych z: miasto i gmina Pniewy i gmina Duszniki

Radosław Borowicki
GSM: 503-742-582
e-mail: rapid130@gazeta.pl
preferowany kontakt w sprawach związanych z: miasto i gmina Wronki miasto i gmina Ostroróg

Jakub Monterial
GSM: 531-291-648
e-mail: j.monterial@szamotulska.pl
preferowany kontakt w sprawach związanych z: miasto i gmina Obrzycko

Artur Hibner
GSM: 602 613 621
e-mail: a.hibner@gazeta.pl
preferowany kontakt w sprawach związanych z: samorząd powiatowy gmina Kaźmierz policja, straż pożarna, służba zdrowia

Romuald Sobkowiak
61 29 19 028